Voor onze likeuren en distillaten hebben we samenwerking gezocht met een van de weinige nog authentieke , ambachtelijke familie-distilleerderij in Nederland. Door het gepassioneerd selecteren van kruiden en  fruitessences en het gebruik van hoogwaardige distillaten produceren  zij prachtige drankjes! Ons Peelneutje is er in goede handen!

brouwer250brouwer002 250Wanneer u meer wilt weten over het Peelneutje in de gekende stenen oudhollandse  stenen kruikjes klik dan HIER